Category Archives: Notikumi

Koncerts

9. janvārī mūsu skolā viesojās VPII ‘’Zvaniņš’’ izglītojamie. Mazie un lielākie bērni rādīja dejas un dziedāja dziesmas. Varējām priecāties par skaistajiem tērpiem. Mācījāmies būt pacietīgi un pieklājīgi klausoties koncertu.

Paldies  VPII ‘’Zvaniņš’’ bērniem par skaistajiem priekšnesumiem 🙂

Vecākā internāta skolotāja I. Lapena

 

Ziemassvētku koncerts

 Klusi sniega pārslas slīd viegliem, baltiem lokiem. Nāk Ziemassvētku miers. Cilvēku sirdīs parādās spoža liesmiņa – tā ir Ziemassvētku liesmiņa. Tās ir cilvēku labās sirdis.

Ziemassvētkos pat sliktākie un rupjākie cilvēki paliek laipni, jauki, mīļi un smaidīgi. Ziemassvētkos pats galvenais ir saticība, uzticība un laipnība vienam pret otru.

21. decembra koncertā piedalījās skolas ansamblis ar dziesmām “Lūgšana’’, “Ziemassvētki’’.

Mūzikas skolotājs A. Kleperis, skolēni – Juliāns, Gunārs un Kaspars bija sagatavojuši dziesmu “Mazais bundzinieks’’.

Dejotāji mums rādīja dejas.

Uzstājās Armands, Kristaps ar grupas “MUSIQQ’’ karaoke dziesmu “Tikai uz Tevi.’’

Pasākuma vadītāji – Kaspars un Aleksa aicināja skolas administrāciju, lai pateiktos visiem tiem, kuri labi mācījušies, pratuši skolā ievērot iekšējās kārtības noteikumus, apmeklējuši skolu bez kavējumiem.

1. semestrī skolā norisinājās makulatūras vākšanas konkurss, direktore izsniedza pateicības skolēnu ģimenēm par sadarbību makulatūras vākšanā.

Uz koncertu bija atbraukusi Kokneses pagasta sociālā darbiniece ar laba vēlējumiem.

Viesojās Jumpravas pagasta sociālā dienesta darbinieces ar akcijas “Laimas’’ namiņš sagādātajām dāvanām.

 

Un atnāk Ziemassvētku vakars vēstot par brīnumu tuvošanos.

Tas ielej katrā sirsniņā mirdzumu.

Ieklausies sirdī … Ieklausies mīlestībā un glabā šo dziesmu sevī.

Un tici, jo mīlestība paliek pie tā, kas tai tic!

 

Lai līdz ar sveces liesmiņu ik katrā mājā ienāk prieks. Lai Jūs pārņem mīlestība šajos Ziemassvētkos!
Paldies visiem par laba vēlējumiem Ziemassvētkos un dāvanām!

 

Vecākā internāta skolotāja I. Lapena

Ziemassvētki ar Karlsonu un Brālīti uz jumta

Es, Karlsons, kas dzīvo uz jumta, atlidoju pie jums, lai sagaidītu Ziemassvētku vecīti ar dāvanām jūsu skolā. Mans draugs Brālītis arī bija  kopā ar mani, mēs bijām pārsteigti par sagatavotajiem radošajiem priekšnesumiem ar pārvērtībām – mazie velnēni un raganas, meitenes un zēni ar koka karotēm, meža zvēri ar abru, bērni ar sniedziņa dziesmiņu, jaunieši ar ticējumiem, zīlēšanu, cienastu, arodklases skolēni ar skeču par viesiem restorānā Ziemassvētkos.

 Mūs iepriecināja viesi – karaoke grupa “Musiqq’’.

 Visi priecājāmies, bet manam draugam Brālītim lielākais prieks bija, kad ienāca Ziemassvētku vecītis, jo tad katrs skolēns varēja saņemt saldumu paciņu.

 Mēs ar Brālīti ierosinājām saņemt paciņu no Ziemassvētku vecīša ar četrām iespējām. Mēs vērojām, ka viss labāk bērniem patika Ziemassvētku vecīti iepriecināt ar dzejolīšiem un apskāvieniem, kāds bija arī iemācījies interesantu sasveicināšanos, bet noslēgumā uzdejojām kopīgu deju. Vēlot labu ceļu, pavadījām  Ziemassvētku vecīti pie citiem bērniem. Mēs palikām uz jautro ballīti.

Karlsons un Brālītis

 Paldies, internāta skolotājiem, skolēniem, Ziemassvētku vecītim par burvīgo pasākumu.

Vecākā internāta skolotāja I. Lapena

Ziemassvētkus gaidot …

Neliels ieskats, kā mēs sagaidījām Ziemassvētkus …

  1. Rotājām savas klašu un skolas telpas –
  • 1./2. klases telpa –

  • 5./6./7. klases telpa –

  • 5. – 9. c klases telpa –

  • 8./9. klases telpa –

  • latviešu valodas kabinets –

2. Cepām un rotājām piparkūkas, ēdām paši un cienājām vecākus 🙂

 

 

 

Labestības koncerts

18. decembrī mūsu skolā notika labestības koncerts.

Viesi bija sagatavojuši stāstījumu par labo, par brīnumu, par Dievu.

Viņi dziedāja, spēlēja mūzikas instrumentus, iepriecināja mūs ar Ziemassvētku skaņdarbiem.

Bija arī konkursiņš, kurā pareizi atbildot uz jautājumiem, varēja nopelnīt konfektes.

Koncerta noslēgumā mūsu skolas skolēni saņēma dāvanas  ar pateicību un prieku acīs, sakot paldies! Tās bija sagādājuši bērni no Austrijas.

Vecākā internāta skolotāja I. Lapena

11. decembris

Pateicoties skolas vecāku padomes aktivitātei, LAF (Lielvārdes attīstības fonda) un Lielvārdes novada pašvaldības finansiālajam atbalstam, tika iegādāti pieci braucamrīki ar atšķirīgiem riepu izmēriem: velosipēds “Leader Wild Catt 26”; pilsētas velosipēds; “Azimut Classic 28”; divi saliekamie velosipēdi “Azimut Fold 24”, kā arī vajadzīgais aprīkojums (ķiveres, roku un ceļgalu sargi, remonta materiāli, zvaniņi, pumpis).

Skolēniem bija liels prieks, jo katrs varēja veikt izmēģinājuma braucienu ar velosipēdu.

Paldies par brīnišķīgo Ziemassvētku dāvanu 🙂

Skolotāja R. Pučekaite.

„Sporta laureāts”

27.novembrī skolotāja R. Pučekaite uzsāka pasākuma „Sporta laureāts” aktivitātes, iesaistot visus skolēnus 8 dažādos posmos.

Pirmajā aktivitātē varējām spēkoties bumbas mešanā grozā.  Visi atbalstījām katru iemesto bumbu ar uzmundrinājumiem. Īpaši skolēni priecājās par internāta skolotāju piedalīšanos.

4.decembrī visi sacentās šautriņu mešanā.

Vecākā internāta skolotāja I. Lapena

Nodarbības par veselīgu uzturu

 

No 26. novembra mūsu skolā ‘’Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Lielvārdes novadā’’ ietvaros norisinājās uztura skolas nodarbības ar uztura speciālisti Zandu Mihailovsku.

Šajās nodarbībās skolēni mācījās un izveidoja veselīgo produktu šķīvi, gatavoja veselīgus ēdienus un savas iegūtās zināšanas nostiprināja piedaloties konkursā.

Vecākā internāta skolotāja I. Lapena

Rīgas Motormuzeja apmeklējums

Projekta „Skolas soma’’ ietvaros  22. novembrī apmeklējām  Rīgas Motormuzeju.

Izglītojošs un interaktīvs ceļojums motoru pasaulē. Baltijā lielākais, daudzveidīgākais un tehnoloģiski modernākais seno spēkratu muzejs aicina skolēnus aizraujošā ceļojumā motoru pasaulē, kā arī piedalīties interaktīvās un izglītojošās muzeja pedagoģiskajās nodarbībās. Muzejā apmeklējām divas nodarbības atlecošā bumbiņa, kurā uzzinājām par gumijas īpašībām un, kā laika gaitā attīstījušās automobiļu riepas. Darbnīcas ietvaros katrs pagatavojām atlecošo bumbiņu.

Elektromotori tehniski radošā darbnīca, kurā uzzinājām vairāk par elektromotoriem un to darbības principu. Praktiskās darbošanās ietvaros izmantojot iegūtās zināšanas skolēni paši varēja izveidot homopolāro motoru.

Mūs pārsteidza Rīgas Motormuzejs ar eksponātu dažādību. Mēs varējām iepazīties ar muzeja ekspozīcijām, kuras veidotas kā aizraujošs un interaktīvs stāsts par notikumiem, cilvēkiem un spēkratiem, kas papildināts ar multimediju un jaunāko tehnoloģiju risinājumiem.

Skolēnu viedokļi par muzeja apmeklējumu – lielākai skolēnu daļai patīkamas emocijas izraisīja brauciens ar autobusu, skolēni priecīgi līdzdarbojās arī abās nodarbībās. Skolēniem atmiņā palikusi automašīna, kura ieguvusi balvu par uzrādīto lielāko ātrumu.

Vecākā internāta skolotāja I. Lapena