Konkurss „Krāsainās domas 2019”

11. aprīlī jau piekto reizi apmeklējām speciālo skolu skolēniem organizētu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstādi – konkursu „Krāsainās domas 2019”, kurš notika Rīgas Valda Avotiņa pamatskolā – attīstības centrā.

Izstādē bija skatāmi 185 bērnu 130 darbi.

No mūsu skolas piedalījās skolotājas – Rita Sandore, Rita Pučekaite, Elga Ķervāne, Liāna Krieviņa, Rita Bobkova un skolēni, iegūstot atzinības.

Skolotāja Benita Otto un skolēni – Mārtiņš, Renārs,  Kristīne ieguva 1. vietu par darbu „Papīra dvieļu turētāji.”

Skolotājas R. Pučekaites un skolēnu – Evas, Raivja, Gunāra, Sandera veidotais kopdarbs –

„Zila debess, zaļa pļava”Juliāns, skolotāja L. Krieviņa

„Mēs gribam tīru pasauli”Arīns, skolotāja R. Bobkova

„Zemūdens pasaule”Vilmārs, skolotāja L. Krieviņa

„Sargāsim!” Olafs, Dmitrijs, Ilvars, Vitālijs, Markuss, Daņila, skolotāja E. Ķervāne

Šogad konkursa tēma „Zila jūra, zaļa zeme’’, kuras ietvaros risināja aktuālu jautājumu – Latvijas dabas resursu efektīva izmantošana.

Noslēguma pasākumā skolēni  varēja piedalīties radošajā aplokšņu darbnīcā, saņemt balvas un cienāties pie svētku galda.

Vecākā internāta skolotāja I. Lapena