4. maijs – Latvijas neatkarības atjaunošanas diena

Kā maza zvaigzne

Brīvo tautu zvaigznājā

Tu mirdzi drošībā,

Jo citas zvaigznes sargā Tevi.

Lai darbi sokas

Un veiksmes daudz,

Lai neveiksmes mums garām iet

Un mūsu Latvija lai plaukst!

(E. Bremšmite)

Latvijai ir simts gadu. Simts drosmes, izturības un varonības pilnu gadu, kas veidojuši brīvu Latviju. Mūsu varonībai ir bijis spītības gars un lepnuma aura.

Šodien mums ir brīvība domāt un runāt, brīvība uzdrīkstēties un darīt. Brīvība izvēlēties. Palīdzēt citiem grūtībās. Radīt dziesmu, kas iedvesmo. Ar lepnumu un degsmi darīt savu darbu. Redzēt sāpīgo, neērto un grūto un nepalikt vienaldzīgiem.

Tas ir mūslaiku varonis – katrs, kurš izvēlas varēt un darīt. Pamatus Latvijas nākamajam gadsimtam liek tieši šādi cilvēki.

Vēlējumi Latvijai:

• Skolotājas Dace un Anda pie dižozola Lielais Andrejs, kurš atrodas Sprūda kalna virsotnē Skrīveros – Esam stipri Latvijai!

• Iveta ar māsu – Latvijai tīrai un skaistai būt! Latvijai tīrākās upes!

• Sociālais pedagogs Ilga – Līdz tālumam ziedēja dzelteni lauki un pļavas – dzeltenie vizbuļi, prīmulas un visvairāk cūkpieneņu, visi kalni dzelteni mirdzoši. Un tagad, ja paskatījās saulē, tad tā izskatījās pati kā nupat te kalna galā gulējusi un cūkpienenēs dzeltena  novārtījusies. Pļava tā mirdzēja, ka es nenocietos un ievēlos kalnmalā puķu dzeltenumā. Un noputēju un aplipu, un apbiru putekšņiem dzeltens ……..(I. Ziedonis) Latvija! Lai dzeltena, ar sauli un siltumu pielieta, katra Tava diena!

• Skolotāja Elga, kura dzīvo sakoptā Koknesē

• Skolotāja VitaLatvija – daudz baltu dieniņu! Savvaļas ziedi gaiļbikši sadraudzējušies ar prīmulām.

• DanielsTev mūžam dzīvot, Latvija, kā saulei, kas mirdz debess klajā! Tu jauna zvaigzne zvaigznājā, kas nule uzlēkusi tajā.

• Aurika Daudz, daudz Tev labas veselības un visu pašu labāko!

• Mārtiņš un Dāvis Latvija – mūsu bagātā zeme.

• Vilmārs Latvijai!

• KarolīnaNovēlu draudzību ar citām valstīm!

• Liene Lai Latvija būtu sarkanbaltsarkana!

• RaivisLai cilvēki vairāk smaidītu, tad arī Latvija būs laimīgāka!

• TomassLai visiem brīnišķīgas brīvdienas un skaisti svētki!

• ViestursSveiciens svētkos, Latvija!

• Skolas direktore Benita Lai Latvija ir dārgākā vērtība un mīļākā mājvieta uz šīs zemes! Lai roku rokā iet ticība, cerība, gudrība, taisnība, drosme un veselība!

• Bibliotekāre IngaDomāsim pozitīvi, īstenosim labo! Lai mums stipra valsts un lai tai ilga nākotne!

• Džastins Latvijai!

• Lietvede MariannaLavija, vēlos, lai mēs augam un attīstāmies un turpinām raudzīties nākotnē ar plašu skatu!

• EvelīnaLai Latvijas vārds skanētu tālu aiz tās robežām!

• Skolotāja Rita B. –

• Skolotāja Gunita – Turi Latviju dziļi ieslēgtu savā sirdī.
    Turi to kā lielāko dārgumu, ko nedrīkst pazaudēt.
    Jo, zaudējis Latviju, tu zudīsi pats. /Jānis Jaunsudrabiņš/ Skaistus svētkus!

Sveicam Latvijas neatkarības atjaunošanas dienā!

Vecākā internāta skolotāja Inga Lapena

Skolotāja Gunita Ūbele