Karjeras nedēļa 2020

No 26. līdz 30. oktobrim visā Latvijā gan klātienē, gan tiešsaistē norisinājās Karjeras nedēļa, kuru jau astoto gadu sadarbībā ar Latvijas pašvaldībām organizēja Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA). Ņemot vērā Covid-19 vīrusa izplatības ierobežošanas pasākumus valstī, Karjeras nedēļas pasākumi, radošās darbnīcas un diskusijas 2020. gadā galvenokārt notika attālināti un tiešsaistē. Karjeras nedēļa šogad bija veltīta karjeras lēmuma pieņemšanas procesam, izmantojot profesijas izvēlei pieejamos resursus un ieklausoties skolotāju, karjeras konsultantu, ģimenes locekļu, darba devēju, draugu un sabiedrībā zināmu jauniešu pieredzē. 2020. gada Karjeras nedēļas sauklis bija “Klau! Sadzirdi savas iespējas”.

Karjeras nedēļas ietvaros 2. – 5. klašu, 2. – 5. c klašu, 5. – 9. c klašu un 8. – 9. c klašu skolēni atklāja pārējiem klasesbiedriem, kas ir viņu  sapņu profesija.

Skolēniem bija iespēja parādīt savas zināšanas, spēlējot dažāda veida spēles par profesijām.

Paldies aktīvajiem un darbīgajiem jauniešiem!  🙂

Pedagogs karjeras konsultants G. Ūbele