Skolā ciemojās kanisterapijas suņi

18.maijā skolā viesojās ciemiņi no kanisterapijas biedrības „Maigais suns”. Kinologs Viktors Mucenieks pie skolas bērniem atveda divus  Pireneju kalnu suņus un vienu Bernes ganu suni, lai uzsāktu terapijas nodarbības  jaunāko klašu skolēniem.

Interese par skaistajiem un mīlīgajiem suņiem bija ikvienam, tāpēc suņus samīļot bija iespēja visiem skolas skolēniem. Kopā ar kinologu nodarbībā piedalījās arī skolotāji, kuri novēroja, kā skolēni kontaktējas ar suņiem. V.Mucenieks pastāstīja, kā pareizāk pienākt pie suņa, kāds ir suņu raksturs un atbildēja uz ļoti daudziem interesējošiem jautājumiem.  Nodarbības laikā biklie skolēni atraisījās, savukārt ļoti aktīvie nomierinājās. Bērni no suņu klātbūtnes bija sajūsmā un guva ļoti pozitīvas emocijas.

Lai atraisītu bērnos pozitīvas izjūtas, skolai ir iecere no 2016. gada septembra, sadarbojoties ar biedrību „Maigais suns”, uzsākt regulāras kanisterapijas nodarbības skolā.