Skolotāju dienas pasākums

3. oktobrī mūsu skolā tika atzīmēta Skolotāju diena. Tā tika veltīta mūsu mīļajiem, jaukajiem un gudrajiem skolotājiem. Jau agri no rīta skolēni ar ziediem sveica savas audzinātājas, skolotājas un direktori. Kad visi bija paēduši pusdienas, tad skolotāji tika aicināti uz svētku pasākumu.

Kā pirmā skanēja skolēnu kora izpildītā dziesma “Labdien!”. Un tad ar lielu troksni ieradās Meža vecis. Pēc tam 5. – 8. c. klašu skolēni nodziedāja dziesmiņu “Beciņas, odziņas” un kā apsveikumu skolotājiem viņi bija sagatavojuši dzejoli “Blēņas”.

4./5./7. klašu grupa parādīja ainiņu no meža dzīves “Ozoliņš un beka”. Apsveikumus bija sagatavojuši visu klašu skolēni. 1. – 4. klase nodejoja deju “Gribam zināt”. Tad ciemos pie mums ieradās Robins Huds un lēdija Meriona. Viņi skolotājiem bija atnesuši novēlējumus, kuri bija skaļi jānolasa un “zelta naudiņu”. Pasākuma noslēgumā visi kopā dziedājām grupas Musiqq izpildīto dziesmu  “Silta sirds”.