“Krāsainā pēcpusdiena”

2. novembrī skolas sporta zālē 1. – 5. klašu un “c” klašu skolēni pulcējās uz “Krāsaino pēcpusdienu“. Izmantojot krāsu ieejas biļeti (sarkanu, dzeltenu, zaļu) skolēni tika sadalīti 3 komandās. Skolēni mēģināja noskaidrot, ar kādām maņām (tausti, ožu, dzirdi) var noteikt krāsas. Secinājums – ar redzi. Vairāki pasākuma dalībnieki piedalījās eksperimentā – sajauca divas krāsas un … notika brīnums – radās trešā krāsa ( dzeltena + zila =zaļa, sarkana + dzeltena = oranža, sarkana + zaļa = brūna). Bija arī uzdevums nosaukt dzīvas būtnes, kuras ir melnā, baltā, zaļā u.c. krāsās.

Pasākuma dalībnieki lika puzles ar dzīvnieku attēliem.

Skolēni minēja mīklas, kurās pieminēta kāda krāsa, piemēram, zaļa māmiņa, sarkani bērniņi. Atminējums – jāņoga.

Komandas veidoja no 7 ( varavīksnes) krāsām papīra ķēdīti, tā izveidojot varavīksni.

Visi dalībnieki piedalījās spēlē “Krāsas”, kurā galvenie personāži pārdevējs, velns, “krāsas”.

Pasākuma noslēgumā visi skolēni saņēma nelielas balvas: krāsojamās lapas. Uz šīm lapām ir dažādi zīmējumi, kuri jāizkrāso. Pēc nedēļas darbiņi jāiesniedz skolotājai Elgai, lai tos visus varētu izlikt izstādē.