2017. gada 1. semestra pasākumu pārskats

Septembris –
 •  Šajā mācību gadā skolas gaitas uzsāka pieci 1. klases skolēni. Pirmklasniekus un viņu audzinātājas jaunajā mācību gadā bija ieradusies sveikt Lielvārdes novada domes pārstāve Aija Mazitāne
 •  4. septembrī visiem skolas skolēniem bija lieliska iespēja apmeklēt izklaides parku “Avārijas brigāde”, kas atrodas Lielvārdes novada Lēdmanes  pagastā.
 •  7. septembrī Profesionālās izglītības programmas “Ēdināšanas pakalpojumi” 1. kursa audzēkņi apmeklēja Starptautisko pārtikas izstādi “Riga Food 2017” Ķīpsalā, Rīgā.
 •  19. septembrī ar muzikālu izrādi “Draugu sarunas” sveicām septembra un oktobra jubilārus. Pēc izrādes jubilāri tika aicināti uz tasīti kafijas un gabaliņu kūkas.
 •  26. septembrī piedalījāmies Latvijas Speciālās Olimpiādes organizētajā LR rudens krosā, kas notika Lielplatones internātpamatskolā.
 •  27. septembrī Sociāli Orientētu Projektu Aģentūra mūsu skolas izglītojamajem piedāvāja iespēju doties aizraujošā ceļojumā. Tikām aicināti piedalīties izbraukumā pa Lielupi un Rīgas jūras līci uz burinieka “Libava” vienlaicīgi iejūtoties dārgumu meklētāju lomās.
Oktobris –
 •  2. oktobrī svinējām Skolotāju dienu. 9. klases skolēni bija sagatavojuši dažādus interesantus uzdevumus skolotājiem. Visu klašu skolēni bija sagatavojuši apsveikumus skolotājiem. Vecāko klašu skolēni labprāt novadīja 2 mācību stundas, lai skolotāji var atpūsties 
 •  Oktobra sākumā, kā katru gadu norisinājās radošo darbu izstāde “Rudentiņš bagāts vīrs”.
 •  Darbību uzsāka programma “Skolas piens”. No 3. oktobra 3 reizes nedēļā skolēni varēja saņemt porciju pasterizēta piena.
 •  Arī šogad laikā no 9. līdz 13. oktobrim Lielvārdes novada pašvaldība sadarbībā ar Lielvārdes novada izglītības iestādēm organizēja Karjeras nedēļu – “Amats ir pamats”. 12. oktobrī piedalījāmies noslēguma pasākumā Lielvārdes kultūras namā.
 •  18. oktobrī Lielvārdes novada Sporta centrā notika skolu sacensības “Lieliskā balva 2017”. Mūsu skolas komanda savā īpašumā ieguva basketbola bumbu.
Novembris –
 •  Pateicoties programmai “Augļi skolai” skolēniem ir iespēja 3 reizes nedēļā saņemt svaigus augļus un dārzeņus.
 •  2. novembrī 1. kursa pavāra palīgi piedalījās Starptautiskajā pavāru palīgu konkursā “Protu, varu, daru”. Konkurss norisinājās Rīgas 5. internātpamatskolā  – attīstības centrā. Kā mājas darbu līdzi vedām mūsu pašcepto torti – veltītu Latvijas simtgadei. Žūrija konkursā vērtēja kanapē maizīšu pagatavošanu, augļu plates sagatavošanu, kā arī galda uzklāšanu 4 personām.
 •  Tuvojoties Mārtiņiem, mazo klašu skolēni krāsoja gaiļus, kuri pēc tam priecēja visu acis skolas aktu zālē.
 •  Kā katru gadu, arī šogad notika Lāčplēša dienai veltīts sporta pasākums. Labākie sportisti tika apbalvoti 17. novembra svinīgajā pasākumā.
 •  Par godu Lāčplēša dienai jau trešo gadu pēc kārtas skolēni devās lāpu gājienā.
 •  14. novembrī ar leļļu teātra izrādi “Mēness taurenis” sveicām novembra un decembra jubilārus. Pēc izrādes jubilāri tika aicināti uz tasīti kafijas un gabaliņu kūkas.
 •  15. novembrī Latvijas valsts svētku priekšvakarā 9. klases un arodklases skolēni devās ekskursijā uz Aizkraukli. Viņiem bija iespēja apskatīt muzeja “Kalna ziedi” ekspozīciju, kā arī apmeklēt Aizkraukles sporta centru.
 •  Gatavojoties Latvijas valsts neatkarības 100. gadadienai, mūsu skolā radās iecere, sagatavot virkni pasākumus par Latvijas Republikas vēsturi un dažādiem notikumiem laikposmā no 1918. gada līdz 2018. gadam. Organizēt un vadīt pasākumus ir uzņēmusies skolas direktore B. Lisovska. 17. novembrī, sagaidot Latvijas valsts 99. dzimšanas dienu, notika pirmais šī cikla pasākums.
 •  22. novembrī mūsu skolā viesojās lektore Solvita, lai ar vecāko klašu skolēniem runātu par saskarsmi.
Decembris –
 •  6. decembrī 1. kursa pavāra palīgiem bija lieliska iespēja apmeklēt Ķeipenes paparkūku studiju – uzzināt, kāpēc piparkūku mīkla ir brūna, piedalīties konkursos, kā arī pašam noglazēt savu piparkūku.
 •  21. decembrī mūsus skolu apciemoja Baltic International Bank Ziemassvētku rūķi. Bankas darbinieki bija sarūpējuši ļoti daudz un dažādas dāvanas, kā arī saņēmām speciālu dāvanu – 2500 EUR.
 •  21. decembra vakarā, kad beidzot bija uzsnidzis balts un pūkains sniegs, skolēni saposušies, varēja sākties izrāde “Pelēnu Ziemassvētki”.  Paldies visiem, kas piedalījās izrādes tapšanā! …un, tad jau pie durvīm klauvēja Ziemassvētku vecītis… Visi skolēni skaitīja dzejolīšus, kā arī gāja kopā ar Ziemassvētku vecīti rotaļās.
 • 22. decembrī mūsu skolas skolēni visus klātesošos priecēja ar Ziemassvētku koncertu. Šajā mācību gadā sāka darboties dejošanas pulciņš, visiem bija lieliska iespēja noskatīties Laura Reinika dziesmas “Es skrienu” uzvedumu. Kā jau katru gadu, 1. semestri noslēdzot, tika sveikti skolēni par labām un teicamām sekmēm, labu un priekšzīmīgu uzvedību, skolas nekavēšanu.

Vismaz 2 mēnesī skolēniem bija iespēja apmeklēt kanisterapijas nodarbības.