Mācību ekskursija uz starptautisko lidostu “Rīga”

22. martā 16 7. – 9. klašu skolēni Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros devās mācību ekskursijā uz Starptautisko lidostu „Rīga”.

Skolēniem bija lieliska iespēja iepazīties ar lidostas vēsturi, tās attīstību, redzēt, kā tiek nodota un saņemta bagāža, kā arī iziet drošības kontroli.

Pēc tam ar autobusu gida pavadībā braucām ekskursijā pa lidlauka teritoriju. Uzzinājām, ka Putnu kontrole ir darbības kopums, kuru veic īpaši apmācīts lidostas personāls, kas veic darbības, lai novērstu gaisa kuģa sadursmi ar putniem, gaisa kuģa pacelšanās, nolaišanās teritorijā.

Ekskursijas laikā redzējām vairāku lidmašīnu nosēšanos.

Mācību ekskursija uz Starptautisko lidostu „Rīga” bija ļoti saturiska un izzinoša.

Ekskursijas noslēgumā, katrs skolēns savā īpašumā ieguva atslēgas piekariņu.