Lielvārdes bibliotēkas apmeklējums

10.maijā Alans, Vilmārs, Egils, Karolīna kopā ar skolas bibliotekāri pēcpusdienā apciemoja Lielvārdes bibliotēku. Skolēni varēja iepazīties ar bibliotēkas pakalpojumiem. Lielvārdes bibliotekāres iepazīstināja ar bērnu un jauniešu telpu, kurā var lasīt, izmantot datoru, lai lasītu sev interesējošo literatūru. Skolēni varēja apskatīt, kāda izskatās bibliotēkas apmeklētāja kartiņa.

Bērni iesaistījās sarunā ar bibliotekārēm un uzzināja, ka bibliotēkā notiek dažādi projekti, piemēram, skolēni pētīja Lielvārdes ielu vēsturi un zīmēja katrai ielai atbilstošu zīmējumu.

Bibliotēkas otrajā stāvā mūs sagaidīja bibliotēkas vadītāja, kura iepazīstināja ar izstādi no Ogres Centrālās bibliotēkas grāmatu labotājas Lienes Kābeles hobija, kā no nevajadzīgajām grāmatām brīvā laikā, izmantojot origami un orimoto tehniku, veidot brīnišķīgus darbus. Vilmārs spēja atbildēt uz bibliotekāres jautājumu, par bibliotēkas apmeklētāju skaitu. Karolīna padalījās iespaidos ar bibliotekāri par jauno izlasīto grāmatu no Bērnu žūrijas. Egilu un Alanu ieinteresēja vēsturiski fakti par Lielvārdes novada pagastiem.

Pēc bibliotēkas apmeklējuma pastaigājāmies pa Rembates parku.

Paldies Lielvārdes bibliotekārēm par laipno uzņemšanu.

Skolas bibliotekāre I. Lapena