Skolotāju dienas pasākums

Katru gadu oktobra pirmajā svētdienā Latvijā tiek svinēta Skolotāju diena. Skolā svētku pasākums par godu šai dienai tika organizēts 8. oktobrī.

Sagatavošanās darbi pasākumam jau norisinājās iepriekšējā nedēļā. Katrai klasei vajadzēja sagatavot vienu kopīgu apsveikumu ar laba vēlējumiem saviem mīļajiem skolotājiem. 9. klases  skolēni gatavoja anekdotēm līdzīgus notikumus no  skolas dzīves.

Savā svētku brīdī skolotāji iejutās dažādos pasaku tēlos uzvelkot atbilstošās parūkas.  Ar svētku uzrunu skolotāja Benita iesāka svētku pasākumu. 1. kursa izglītojamais Aleksandrs veltīja skolotājiem pašsacerētu dzejoli.

Skolēniem un skolotājiem bija iespēja apskatīties fotogrāfijas no seniem laikiem. Šajās fotogrāfijās vajadzēja atpazīt skolotājus bērnībā, skolas laikā. Īpašu  balvu varēja saņemt,  ja pareizi atminēja skolas direktores bērnības foto.

Paldies skolotājai Benitai un 9. klases skolēniem par sagatavoto svētku brīdi.

Internāta vecākā skolotāja I. Lapena