Ziemassvētki ar Karlsonu un brālīti uz jumta

Es, Karlsons, kas dzīvo uz jumta, atlidoju pie jums, lai sagaidītu Ziemassvētku vecīti ar dāvanām jūsu skolā. Mans draugs Brālītis arī bija  kopā ar mani, mēs bijām pārsteigti par sagatavotajiem radošajiem priekšnesumiem ar pārvērtībām – mazie velnēni un raganas, meitenes un zēni ar koka karotēm, meža zvēri ar abru, bērni ar sniedziņa dziesmiņu, jaunieši ar ticējumiem, zīlēšanu, cienastu, arodklases skolēni ar skeču par viesiem restorānā Ziemassvētkos.

Mūs iepriecināja viesi – karaoke grupa “Musiqq’’.

Visi priecājāmies, bet manam draugam Brālītim lielākais prieks bija, kad ienāca Ziemassvētku vecītis, jo tad katrs skolēns varēja saņemt saldumu paciņu.

Mēs ar Brālīti ierosinājām saņemt paciņu no Ziemassvētku vecīša ar četrām iespējām. Mēs vērojām, ka viss labāk bērniem patika Ziemassvētku vecīti iepriecināt ar dzejolīšiem un apskāvieniem, kāds bija arī iemācījies interesantu sasveicināšanos, bet noslēgumā uzdejojām kopīgu deju. Vēlot labu ceļu, pavadījām  Ziemassvētku vecīti pie citiem bērniem. Mēs palikām uz jautro ballīti.

Karlsons un Brālītis

Paldies, internāta skolotājiem, skolēniem, Ziemassvētku vecītim par burvīgo pasākumu.

Vecākā internāta skolotāja I. Lapena