Profesionālās izglītības programmas „Ēdināšanas pakalpojumi” 2. kursa izglītojamo izlaidums

Jūnijs skolā ienāk ar bērzu meiju un ceriņu reibinošo smaržu. Ir izlaidumu laiks, kad valda satraukums, gaidas un cerības uz kaut ko labu un aizraujošu nākotnē.

Saulainajā 4. jūnija dienā, pārvarot kvalifikācijas eksāmena pārbaudījumus un saņemot kvalifikācijas „Pavāra palīgs” apliecības, savus svētkus – izlaidumu – svinēja 2. kursa beidzēji –  Sanita, Kristaps Daniels, Kristaps, Anete un  audzinātājas R. Bobkova un V. Banga, profesionālo priekšmetu skolotāja G. Ūbele.

Par svarīgā brīža muzikālo noformējumu rūpējās Estere un Patriks Nikolajs Ozoliņi. 

Skola bija tā, kas pārvērta jauniešu ikdienu un atstāja neizdzēšamas pēdas turpmākajā dzīvē. Šobrīd nav svarīgi, cik gadi ir pavadīti šajā skolā. Galvenais ir tas, cik bagāti viņi iziet no šīs skolas. Ļoti ceram, ka mūsu bērni spēs novērtēt to, ko ir ieguvuši šajā skolā, un nekad nezudīs prieks par kopā pavadītajiem brīžiem, bet gūtās zināšanas kalpos par lielisku atspērienu, lai nokļūtu nākamajā pakāpienā.

Vēlēsim veiksmi jauniešiem viņu turpmākajās dzīves gaitās!

Vecākā internāta skolotāja I. Lapena

Audzinātāja R. Bobkova