Iluzionistu pecolli teatralizētā cirka izrāde “ah … liz”

19. oktobrī 2./3. c klases skolēni Dmitrijs, Markuss un Vitālijs devās ekskursijā uz Rīgu, lai apmeklētu iluzionistu Pecolli teatralizēto cirka izrādi “Ah … Liz” Rīgas Kongresu namā.

Uz Rīgu braucām ar vilcienu.

Ierodoties Rīgā, skolēni ar sajūsmu uztvēra visu, kas notika apkārt – skatījās uz augsto stacijas pulksteni, ieraudzīja lielos ekrānus (reklāmas) ielas malā, ar izbrīna saucieniem skrēja skatīties strūklaku kanālā pie Latvijas Nacionālās operas, priecājās, ieraugot divstāvīgo autobusu.

Prieks, ka visi centās ievērot satiksmes noteikumus, par kuriem skolā esam vairākkārt runājuši.

Aizgājām pie Brīvības pieminekļa. Atkal sajūsma: „Cik liels!” Vērojām goda sardzes maiņu. Zēniem patika vērot, kā soļoja ar šautenēm bruņotie karavīri.

Atnākot pie Rīgas Kongresu nama, skolēni priecājās par neparasto strūklaku.

Ieejot ēkā, visi ar nepacietību gaidījām izrādi. Un tad … sākās: mazā meitene Liza nokļuva burvju zemē, kurā viņu gaidīja dažādi piedzīvojumi. Burvju mākslinieki rādīja savus trikus; neparasti lieli un dažādi burbuļi lidoja gaisā, spēka vīri rādīja savus vingrojumus utt.

Izrādes beigās cauri visai zālei gāja milzu pūķis, par ko visi bija sajūsmā.

Skolēniem izrāde ļoti patika.

Skolotāja E. Ķervāne