Radošais konkurss “Mans zaļais dāvanu iesaiņojums”

Kopā ar mūsu skolas izglītojamajiem no 3. līdz 9. klasei – Simonu, Ivetu,  Alanu, Egīlu, Sigitu, Renāru un Lūciju – pieteicām savu dalību radošajā konkursā “Mans Zaļais dāvanu iesaiņojums”, kuru rīko “Zaļā josta” un modes un izklaides centrs “Rīga Plaza”.

Konkursa dalībnieku uzdevums ir izgatavot videi draudzīgu iepakojumu Ziemassvētku dāvanām no otrreizējiem izejmateriāliem (papīrs, kartons, audums, u.c. atlikumi un /vai dabas materiāli). Darba radīšanā var izmantot līmi, diegus un citus palīgmateriālus. Darbs var būt veidots dažādās tehnikās– tas var būt šūts, līmēts utt.

Izveidotais darbs dalībniekiem kvalitatīvi jānofotografē, fiksējot fotogrāfijā kopskatu.

Lai rosinātu sabiedrību dot priekšroku videi draudzīgiem risinājumiem dāvanu iepakojumu izvēlē, konkursa dalībnieki tiek mudināti atspoguļot savus darbus fotogrāfijās, ievietojot Facebook vai citos sociālo tīklu portālos. Lai mudinātu plašāku sabiedrību uz videi draudzīgu rīcību ikdienā, publiskajam ierakstam tiek pievienotas mirkļbirkas #TiraiLatvijai un #EsSakuArSevi, #ZalsDavanuIesainojums.

Izstādē skatāmie darbi tiks vērtēti, un konkursa uzvarētāji, kas saņems pārsteiguma balvas no SIA “Zaļā josta”, modes un izklaides centra “Rīga Plaza” un citiem atbalstītājiem, tiks paziņoti ne vēlāk kā līdz 15.12.2019., sazinoties ar uzvarētājiem personīgi.

Labāko dāvanu iesaiņojumu autori tiks uzaicināti ar saviem darbiem piedalīties Ziemassvētku izstādē modes un izklaides centrā “Rīga Plaza”. Izstādes dalībnieku vārdi, kā arī konkursa uzvarētāju vārdi, tiks publicēti interneta vietnēs www.tirailatvijai.lv un www.zalajosta.lv

Skolotāja S. Roga