“Alises piedzīvojumi brīnumzemē”

5. marta  pēcpusdienā pulcējāmies skolas aktu zālē, lai viens otram pastāstītu par izlasīto Luisa Kerola grāmatu „Alises piedzīvojumi Brīnumzemē.”

Visas nedēļas garumā katra klase kopā ar skolotāju lasīja un pārrunāja vienu nodaļu no grāmatas, iespaidus par izlasīto nodaļu attēloja zīmējumos un sagatavojās, lai par gūtajām emocijām varētu pastāstīt arī citiem skolas audzēkņiem.  Kad grāmata bija izstāstīta, kopīgi noskatījāmies fragmentu no filmas „Alise Aizspogulijā”.

Skolēni Pēteris, Aurika, Juliāns, Toms, Simona, Rainers, Maija un Armands skaļi lasīja pārējiem savu izvēlēto grāmatu.

Paldies skolotājiem par ieinteresētību un skolēnu sagatavošanu pasākumam! Iedvesmojoties no grāmatas „Alises piedzīvojumi Brīnumzemē’’ brīnumiem, darinājām papīra puķes un priecājāmies par to izplaukšanu ūdenī.

Paldies!

Bibliotekāre I. Lapena