Izrāde “Sprīdītis” pēc A. Brigaderes lugas motīviem

15. septembrī iniciatīvas „Latvijas skolas soma” ietvaros skolēniem bija iespēja noskatīties literāri muzikālu smilšu animācijas uzvedumu „Sprīdītis”.

Izrādē ar stāstījuma, mūzikas un mākslas palīdzību tika parādīti un izzīmēti visi Sprīdīša lielākie un brīnumainākie piedzīvojumi savas Laimes zemes meklējumos. Lugas galvenie motīvi un notikumi tika parādīti, izstāstīti un uzzīmēti skolēnu acu priekšā un bija redzami uz ekrāna. Tika padziļināta bērnu izpratne par A. Brigaderes pasaku lugā „Sprīdītis” ietvertajām vērtībām.

Pēc pasākuma skolēni savās klašu grupās kopā ar internāta skolotājiem pārrunāja mūžīgās un nemainīgās vērtības, kas ir mīlestība, uzticība un mērķtiecība.

Smilšu animācijas priekšnesums rada gaistošu mirkļa burvību – tik mainīgi, netverami, skaisti un reizē arī tik vienkārši.

Vecākā internāta skolotāja I. Lapena