1. semestra noslēguma svētku pasākums

Svētki ir klāt … noslēpumainie viesi sāk darboties …

Noslēpumainie viesi Baltais Grinčs un Ziemassvētku rūķis ar Laimes zvaigzni ir kā brīnumi, kas uzrodas reti, bet ir ļoti gaidīti.

Šajā dienā viņi skolā ienesa smieklus, prieku, laimi, draudzību mazajās sirsniņās, pozitīvu gaisotni visā skolā.

Baltais Grinčs skolēnus aicināja uz piparkūku cepšanas deju un piedāvāja noskatīties atvesto video sveicienu no Ziemassvētku vecīša, kas atstāja pozitīvas emocijas un vēlmi nākamajā gadā tikties klātienē.

Ziemassvētku rūķis, kuram ir zvaigzne rokā, deva iespēju katram apsēsties Ziemassvētku vecīša mīkstajā krēslā un ievēlēties vēlēšanos. Katrs skolēns skaitīja sagatavoto dzejolīti pie izgreznotās eglītes. Lai gan patiesībā svētku burvība slēpjas kopā būšanā, tomēr bērni alkst pēc pārsteiguma dāvaniņas – saldumu paciņas, ko sarūpēja skola.

Skolas direktore B. Lisovska un direktores vietniece mācību jomā R. Sandore bija sagatavojušas pārsteiguma dāvaniņas skolēniem par labiem sasniegumiem mācībās, čakli izpildītiem sabiedriskiem darbiem skolā un regulāru skolas apmeklēšanu.

Par labām sekmēm un centību dāvanas saņēma –

 • Vitālijs
 • Dmitrijs Š.
 • Olafs
 • Daņila
 • Mārtiņš M.
 • Renārs
 • Mikus
 • Laura
 • Dmitrijs J.
 • Keita
 • Liene
 • Mārtiņš
 • Vilmārs
 • Iveta
 • Aurika
 • Evelīna
 • Karolīna

Par labu un priekšzīmīgu uzvedību –

 • Laura
 • Vilnis
 • Keita
 • Liene
 • Marta
 • Iveta
 • Tomass
 • Karolīna

Dāvanas par regulāru skolas apmeklēšanu saņēma –

 • Endrijs
 • Dmitrijs Š.
 • Ilvars
 • Pēteris
 • Helmuts
 • Kristīne
 • Egils
 • Sigita
 • Udo
 • Simona
 • Mārtiņš Z.
 • Sanders
 • Raivis

Paldies visiem, un tiekamies jaunajā 2021.gadā!

Vecākā internāta skolotāja I. Lapena