Lieldienas mūsu skolā

6. aprīlī mūsu skolā notika Lieldienām veltīts pasākums, kuru iesākām ar latviešu tautasdziesmu “Atnāca Lieldiena”. Runājām ar bērniem par Lieldienu gaidīšanas laiku, Pūpolsvētdienas, Zaļās ceturtdienas un Lielās piektdienas nozīmi. Skolēni bija iemācījušies latviešu tautasdziesmas un ticējumus par Lieldienām.

Ripinājām olas un piedalījāmies to kaujās, lai noskaidrotu stiprāko olu.

Lieldienu ciemiņš – Pelēkais trusis – mūs pārsteidza ar priecīgu kopā būšanu.

Skolēni atveda no mājām krāsotas olas, kuras izkārtojām izstādē. Pasākuma laikā bija interesanti uzzināt, kā katrs krāsojis olas. Daudzi bija izmantojuši sīpolu mizas, liepziedu novārījumu, mellenes, kurkumu. Krāsotās olas bija ļoti skaistas.

Izstādē piedalījās skolotājas Ilga, Inga, Ginta, Vita un Ināra, Aurika, Marta, Mārtiņš, Helmuts, Ilvars, Džastins, Liene, Toms, Tomass, Dmitrijs, Rainers, Iveta, Deivids, Daņila, Sabīne, Arīns, Pēteris un 8. – 9.c klases skolēni.

Paldies mūsu saimniecītēm, kuras sakrāsoja olas, kā arī Pelēkā truša saimniecei Inesei un visiem skolēnu vecākiem par dalību pasākumā!

Vecākā internāta skolotāja I. Lapena