Ziemassvētku pārsteigumi skolā

20. decembra vakarā skolas pagalmā pulcējās skolēni pārģērbušies dažādu zvēru maskās, lai ieskandinātu Ziemassvētkus mežā. Meža rūķis bija sagatavojis trīs šķēršļus, kuri jāpārvar, lai nokļūtu līdz krāšņajai skolas pagalma Ziemassvētku eglītei. Galvenais noteikums pārvarot šķēršļus bija turēties visai klašu grupai kopā. Atnākot pie eglītes visus sagaidīja muzikālais rūķis, kurš aicināja dziedāt Ziemassvētku dziesmas un iet latviešu tradicionālajās rotaļās. Pēc tam skolēni turpināja svinēt svētkus pie klātiem Ziemassvētku galdiem klasēs.

Pa to laiku skolas aktu zālē rosījās Laimes lācis un Ziemassvētku vecītis no biedrības “Palīdzēsim viens otram”, kuri zem eglītes kārtoja dāvanas.
Skolēni saka lielu paldies! Dāvanas radīja milzīgu prieku, pārsteigumu un sapņu piepildījumu. Paldies Laimes lācim un Ziemassvētku vecītim par kopā būšanu!
Paldies mūzikas skolotājai Sandrai par aktīvu un interesantu priekšnesumu sagatavošanu.

Vecākā internāta skolotāja I. Lapena