1. – 3. klases skolēnu ekskursija pa Ogri

Markuss, Endrijs, Dmitrijs, Renārs, Inguss, Valters, Alekss un Deivids trešdien, 25.maijā, devās iepazīt Ogri.

Izkāpjot no vilciena, gājām cauri tunelim, kurā bija gleznotāja V.Purvīša darbi.

Iznākot no tuneļa mūs sagaidīja lietussargu aleja un jaukās strūklaku instalācijas.

Lasot lielos burtus uz ēkas – Ogres Vēstures un mākslas muzejs, ar interesi gājām iekšā, lai gide mums pastāstītu par pastāvīgo ekspozīciju Pietura Ogre” un arī iepazīstinātu mūs ar muzeja izstādi “Koka mūžs. Mežsaimniecības gadsimts”.

Tālāk gājām uz Ogres Centrālo bibliotēku. Bibliotekāre Sanita mūs izveda ekskursijā pa bibliotēkas telpām. Visvairāk mums patika telpa, kas paredzēta jaunāko klašu skolēniem.  Mēs varējām pakāpelēt pa sienu. Uzzinājām par dažādām interesantām grāmatām, kā piemēram par runājošo grāmatu, lielāko grāmatu, kurā bija paslēpies milzis, garāko grāmatu, burvju grāmatu, kurā bija tikai baltas lapas, skaņu grāmatu u.c.

Teicām PALDIES un, ejot cauri Ogres pilsētas daudzdzīvokļu māju pagalmiem, nonācām bērnu izklaides centrā “Džungļu parks”. Atpūtāmies – skrējām, kāpām, šļūcām, kā arī ēdām kartupeļus frī un saldējumu.

Priecīgi un ar patīkamu nogurumu braucām mājās.

Paldies bērnu izklaides centram „Džungļu parks”  par atsaucību!

Skolotājas –  Anda Strazdiņa un Inga Lapena