Zinību diena

Manu mīļo grāmatiņ,
Lasīt mācīšos tūlīt.
Katru burtu iegaumēšu,
Visus salikt kopā spēšu.
Ja šis darbiņš raiti ies,
Es tev sacīšu  paldies. 
       (Jāzeps Osmanis)

Šajā dienā ar krāsainiem ziediem rokās skolas solos atgriežas atpūtušies, spēkus uzkrājuši skolēni, kas steidz satikt klasesbiedrus, lai dalītos vasaras piedzīvojumos. Valdemāra pamatskola šodien sagaida savus 62 skolēnus. Deviņi no tiem mūsu skolas durvis vērs pirmo reizi. Iepazīsimies:

 • Megija 1.klase,
 • Dinārs 1.klase,
 • Ričards 1.klase,
 • Markuss 2.klase,
 • Roberts Ernests 3.klase,
 • Kaspars Gabriels 3.klase,
 • Viktorija 7.klase,
 • Linda Līva 9.klase.
 • Markuss – Profesionālās pamatizglītības programma 1.kurss.
 • Lāsma Patrīcija – Profesionālās pamatizglītības programma 1.kurss.
 • Marija – Profesionālās pamatizglītības programma 1.kurss.
 • Karolīna – Profesionālās pamatizglītības programma 2.kurss.

Mūsu pirmklasnieki Megija, Dinārs un Ričards iepazinās ar skolas somu, kura gaidīja viņus skolas pagalmā. Somā varēja ieskatīties un atrast asteri skolotājai, penāli, grāmatu un divas ledenes Chupa Chups sev un draugam.

Direktore pasniedza pirmklasniekiem dāvanu no uzņēmuma “Fazer’’ ar spēka maizi.

Direktores vietniece mācību jomā Rita Sandore priecājās par jauno darba cēlienu un mācīties gribošiem skolēniem.

Skolā viesojās pārstāve no Ogres novada domes Izglītības pārvaldes – Galvenā jaunatnes lietu speciāliste Dace Veiliņa, kura vēlēja labu, radošu jauno mācību gadu un pasniedza direktorei Ogres novada suvenīru – dekoratīvo šķīvi un ziedus.

Sadodoties vilcieniņā devāmies zinību krāšanas braucienā, kas noslēdzās ar pirmo skolas zvanu. Skolēni devās uz skolas sagatavoto svētku cienastu, bet vecāki tika aicināti uz pirmo vecāku sanāksmi.

Priecīgu 1.septembri!

Vecākā internāta skolotāja Inga Lapena