Karjeras nedēļa

No 16. līdz 20. oktobrim visā Latvijā jau 11. reizi notiks Karjeras nedēļa, kuras tematika šogad būs “Tavs prasmju portfelis”

Pirmdien, 16. oktobrī, plkst. 18.30, pedagogi un vecāki aicināti pievienoties tiešsaistes nodarbībai “Konkurētspējīgas prasmes ikvienam” Tavai karjerai un Valsts izglītības aģentūras Facebook kontos, kurā karjeras konsultante un “Karjeras attīstības atbalsta balvas – 2023” laureāte Agnese Metuzāle aktualizēs konkurētspējīgu prasmju un to attīstības nozīmi ikviena cilvēka dzīvē, atklājot, kādi ir šī brīža darba tirgus izaicinājumi. Tiešraidei tiks nodrošināts surdotulkojums.

Lai iepazīstinātu jauniešus ar profesijām un to apguves iespējām, ir izveidotas interaktīvas infografikas par profesionālo izglītību pēc 9. un 12. klases.

Karjeras nedēļas laikā, skolēni aicināti izveidot savu prasmju portfeli.