Emīla Ziemassvētki

Ziemeļvalstu literatūras nedēļā visi lasījām Astridas Lingrēnas grāmatu “Emīla nedarbi”.

Ziemassvētku priekšnesumā skolēns Rainers iejutās Emīla lomā un organizēja savus Ziemassvētkus.

Viņam palīdzēja:

• Sniegpārsliņas. 1.-3./c klašu grupa ar deju “Sniegpārslas krīt”.

• Par cienastu parūpējās jautrie pavāri no arodklases.

• Ir jāpadomā par daudziem citiem, kas Ziemassvētkos jāiepriecina. Ciema iedzīvotājus, vecmāmiņas, vectētiņus un mazos bērnus iepriecināja ķekatnieki no 5.-9.klašu grupas.

Tikai tas, kurš pats nav ilgi svinējis svētkus varēs saprast, cik priecīgi ir visi svētku gaidītāji.

• Lai svētki būtu droši, vilki iekrita sagatavotajā bedrē. “Pieci vilki vilku vilka” 3.-9.c klašu grupa.

Ziemassvētki nu ir droši, vairs nav no kā baidīties!

Lai nu kā, visi Ziemassvētku darbi izdarīti un neviens neuzdrīkstās kaut ko iebilst. Ir tādi mazi Ziemassvētku palīgi, kuri redz gan darbus, gan nedarbus. Rūķīši – 4.-5.klašu grupas priekšnesums “Rūķi iesmejas”.

Lai mūs visus iepriecina Ziemassvētku vecītis.

Vēlējums Ziemassvētkos! Aizver actiņas un ievēlies vēlēšanos! Un, ja vēlēšanās no sirds ievēlēta, tad tā piepildīsies.

Paldies visiem par sagatavotajiem priekšnesumiem!

Vecākā internāta skolotāja Inga Lapena