Ponijs Leksus, piparkūkas un citi pārsteigumi

Kādā no decembra dienām skolas direktore sazvanījās ar Latvijas Bāreņu biedrības pārstāvi Ievu Siliņu un aicināja paciemoties pie mums skolā.

Un tā, 21.decembra dienas vidū, ap plkst.13.00 pa skolas aleju nāca Ziemassvētku vecītis ar poniju vārdā Leksus un diviem rūķiem.

Ziemassvētku vecītis, rūķīši un ponijs iepazinās ar skolēniem, izvizinot tos ar svētku ratiem, kuri bija izpušķoti ar zvārgulīšiem un pieskandināja skolas pagalmu.

Latvijas Bāreņu biedrības valdes priekšsēdētāja bija padomājusi arī par radošo darbnīcu, kuru palīdzēja vadīt sociālais pedagogs Ilga Gulbe, pedagogs Jana Čipāne un direktores vietniece mācību jomā Rita Sandore. Skolēni rotāja piparkūkas ar glazūru un pārtikas rotājumiem, katrs varēja sagatavot sev dāvaniņu.

Pārsteigums skolēniem bija svētku galds ar augļiem, kliņģeriem un sulām.

Ziemassvētku vecītis skolēnus gaidīja pie rotātās egles ar Bāreņu biedrības sarūpētām dāvanām. Skolēni priecīgi deklamēja sagatavotos dzejoļus un priecājās par svētku brīdi.

Paldies visiem iesaistītajiem cilvēkiem, īpaši Ievai Siliņai, Ziemassvētku vecītim un rūķiem !