Brauciens uz kino

21.maijā 15 skolēni, programmas ”Latvijas skolas soma” ietvaros, devās uz kino OU “Forum Cinemas Latvia” filiālē.

Noskatījāmies filmu “Ēriks Akmenssirds”.

Skolēnu teiktais par filmu:

• Filma līdzinās pasaulei ar kājām gaisā, īsts ceļojums fantāziju pasakā.
  • Dažādi specefekti.
  • Pasaka par diviem bērniem – pretiniekiem, kuri filmas gaitā kļūst par draugiem.

Šī filma piedāvā aizraujošu, brīnumainu, bet arī emocionālu stāstu par vecāku un bērnu attiecībām un to, cik grūti pārvarēt skumjas, zaudējot kādu sev tuvu cilvēku. Tā arī izgaismo to, cik svarīga ir empātija, līdzjūtība, draudzība un mīlestība, lai dzīvē atgrieztu prieku un vieglumu. Sadzīvošanu ar zaudējumu, ar ko jebkuram bērnam un ģimenei agrāk vai vēlāk nākas saskarties.

Pēc filmas devāmies pastaigā uz Latvijas Nacionālo operu un Brīvības pieminekli.

Paldies jaukajai un iecietīgajai picu pārdevējai, kura mums uzsildīja picas. Arī brauciens ar vilcienu bija priecīgs notikums.

Paldies Ruslanai Boļbanai par iespēju kopīgi pavadīt laiku un garšīgajiem saldējumiem 🙂

Foto – Inga Lapena

Vecākā internāta skolotāja Inga Lapena un skolotāja Benita Otto