Konkurss “Mana veselīgā ēdienkarte”

Lauku atbalsta dienests sadarbībā ar nodibinājumu “Ventspils Augsto tehnoloģiju parks” aicināja 1.-4. klašu skolēnus piedalīties radošo darbu konkursā “Mana veselīgā ēdienkarte”, kas tika organizēts kā viena no programmas “Piens un augļi skolai” aktivitātēm.

Konkursā skolēni tika aicināti izveidot radošus darbus vai projektus, kas attēlo to, kā viņi redz savu veselīgo ēdienkarti.

Konkursa mērķis bija radošu un izglītojošu aktivitāšu veidā 1.-4. klašu skolēniem sniegt informāciju par piena un augļu nozīmi, to pozitīvo ietekmi uz veselību un labsajūtu, kā arī veicināt veselīgu paradumu ieviešanu un nostiprināšanu jau bērnībā.

3.klases skolēni – Roberts, Mark, Valters un Daniels labprāt piekrita šim izaicinājumam. Runājām un veidojām veselīgo un neveselīgo produktu plakātus, pētījām piena un ābola labās īpašības, kā arī praktiski darbojāmies mācību virtuvē, lai pagatavotu ābola šķēlītes šokolādē.

Sastādījām launaga ēdienkarti un iemācījāmies pareizi uzklāt galdu.

Paldies jauniešiem par aizrautību. Mācību gada izskaņā skolēni saņēma pateicības un ābolu 🙂

Profesionālo priekšmetu skolotāja Gunita Ūbele

Foto – Gunita Ūbele