Ciemos pie Džimbas

1. – 4.klašu skolēni, kuri apmeklē Džimbas drošības nodarbības skolā, devās ciemos pie lielā Džimbas uz Rīgu. Bērni neklātienē un video sveicienos jau bija iepazinuši drošuli Džimbu. Visi  ar nepacietību gaidīja tikšanos klātienē. Lai piedzīvojums būtu interesantāks un neparastāks, braucām ar sabiedrisko transportu. Kopā ar bērniem piedzīvojumā devās arī klases audzinātāja Anda Strazdiņa. 

 

“Centrā Dardedze” mūs laipni sagaidīja skolotāja Vineta (Džimbas palīdze). Iepazināmies un parunājām ar un par Džimbas ieradumiem un paradumiem, bērni padalījās arī ar savējiem. Pēc pamatīgas iepazīšanās, Džimbam bija jāsteidzās rakstīt un atbildēt uz citu bērnu saņemtajām vēstulēm, bet mēs, kopā ar skolotāju Vinetu, devāmies aizrautīgā ceļojumā pa tematiskajām istabām. Nodarbība ilga apmēram 2 stundas, taču laiks aizritēja nemanot. Bērni atkārtoja un nostiprināja skolā gūtās zināšanas, ceļoja no istabas uz istabu, arī pa slepeno eju un mazajām durtiņām. Vienā no istabām, noslēpumu skapītī, arī mēs Džimbam atstājām patīkamu pārsteigumu. Skolotāja Vineta priecājās par bērnu zināšanām un prasmi analizēt situācijas, skatījāmies arī jaunuzņemto filmu. Bērni saņēma grāmatiņas un apliecības par piedalīšanos Džimbas drošības programmā, kas palīdzēs drošāk justies attiecībās ar lieliem un maziem, pazīstamiem un nepazīstamiem cilvēkiem.

Džimbas drošības nodarbību vadītāja Vita Volkopa